
***OG KUSH***
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 1g | 1 g | £10.96 | $14.50 | £10.96/g |
| 3.5g | 3.5 g | £27.20 | $36.00 | £7.77/g |
| 7g | 7 g | £52.89 | $70.00 | £7.56/g |
| 14g | 14 g | £83.12 | $110.00 | £5.94/g |
| 28g | 28 g | £159 | $210.00 | £5.67/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£5.67/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (13% cheaper).
Seller: MKK2020 has 5+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 5,000+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Hello Biggas! I’m very excited to say we have finally got some more of our popular OG KUSH grown right here in Essex, UK. OG Kush is a world-famous strain first propagated by Matt Berger in Florida. The strain was later popularized after …



