biggysearch ♥ LB status

Chimera

No longer listed on LittleBiggy. This flower from CloudClub has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-27 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g£32.39$41.00£9.25/g
7g7 g£52.14$66.00£7.45/g
14g14 g£92.43$117.00£6.60/g
28g28 g£168$213.00£6.01/g
Listing description

CANDIAN FLOWER Hybrid – 50% Sativa / 50% Indica | THC: 20% The flavor is smooth and fruity, featuring sweet apricot notes layered with delicate hints of floral lavender tea. The aroma is equally refined, blending fresh lavender with juicy…

Live flower on LittleBiggy now

See all