biggysearch ♥ LB status

BLUE CHEESECAKE

No longer listed on LittleBiggy. This flower from Green Cat has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-03 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 gram£27.65$35.00£7.90/g
7g7 gram£51.35$65.00£7.34/g
14g14 gram£94.80$120.00£6.77/g
28g28 gram£182$230.00£6.49/g
Listing description

Blue Cheesecake (UK) Blueberry Cheesecake, also known as "Blue Cheesecake," is a hybrid marijuana strain. With a smell distinctly of blueberry cheesecake, this strain was bred from Blueberry and Cheese.

Live flower on LittleBiggy now

See all