
🇬🇧 Ztree
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 2g | 2 grams | £26.45 | $35.00 | £13.22/g |
| 3.5g | 3.5 grams | £37.78 | $50.00 | £10.79/g |
| 7g | 7 grams | £71.78 | $95.00 | £10.25/g |
| 14g | 14 grams | £106 | $140.00 | £7.56/g |
| 28g | 28 grams | £189 | $250.00 | £6.75/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£6.75/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (4% dearer).
Seller: ShineyBudsUK has 25+ live listings on LittleBiggy, rated 9.5/10 from 100+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
This is the exact same ztree cut as the one i had a few months ago just done by a different grower Z Tree is a photoperiod hybrid strain that is the result of the crossbreeding of parent strains Lemon Tree and Zkittlez. The flowers of this…



