
Cherry Runtz
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 3 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 1g | 1 g ❌$̶19✅ | £10.58 | $14.00 | £10.58/g |
| 3.5g | 3.5 g ❌$̶50✅ | £33.25 | $44.00 | £9.50/g |
| 7g | 7 g ❌$̶90✅ | £56.67 | $75.00 | £8.10/g |
| 14g | 14 g ❌$̶162.5✅ | £107 | $142.00 | £7.66/g |
| 28g | 28 g ❌$̶310✅ | £204 | $270.00 | £7.29/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£7.29/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (12% dearer).
Seller: THEGREENTEAM has 50+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 45,500+ reviews, averaging about 3 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Lush candy sweetness wrapped in creamy cherry depth and elevated by a smooth, euphoric finish. Cherry Runtz is a premium hybrid cannabis cultivar derived from the fusion of Runtz and Cherry Pie. This pairing unites the vibrant, candy-forwa…



