
Exodus Cheese
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g | £26.45 | $35.00 | £7.56/g |
| 7g | 7 g | £45.34 | $60.00 | £6.48/g |
| 14g | 14 g | £86.89 | $115.00 | £6.21/g |
| 28g | 28 g | £163 | $216.00 | £5.83/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£5.83/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (10% cheaper).
Seller: Cannabis Cannibals has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 2,000+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Breeder: Green House Seed Co (presented by Strain Hunters) THC: 18% Exodus is a sativa dominant strain and is a cross between Skunk and Cheese. With a 40:60 indicia/ sativa ratio it creates an impressive 18% THC level and packs quite a pu…



