biggysearch ♥ LB status

🇺🇸 Jack of Diamonds CONNECTED CANNABIS

No longer listed on LittleBiggy. This concentrate from ShineyBudsUK has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-17 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Concentrate
WeightVarietyGBPUSD£/g
2g2 grams£27.65$35.00£13.82/g
3.5g3.5 grams£47.40$60.00£13.54/g
7g7 grams£86.90$110.00£12.41/g
14g14 grams£166$210.00£11.85/g
28g28 grams£316$400.00£11.29/g
Listing description

🇺🇸 LOOSE Branded by Connected Cannabis!! A shining example of a sativa, Jack of Diamonds offers a tangy, minty aroma with zesty citrus high notes. Its trichome-coated nugs sparkle like silver, revealing bright green leaves, rusty pistils,…

Live concentrate on LittleBiggy now

See all