
Top Shelf Cali AAA
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g permanent marker by doja | £45.34 | $60.00 | £12.95/g |
| 3.5g | 3.5 g wagyu by tenco | £45.34 | $60.00 | £12.95/g |
| 3.5g | 3.5 g blue zushi by tenco | £45.34 | $60.00 | £12.95/g |
| 7g | 7 g permanent marker by doja | £80.85 | $107.00 | £11.55/g |
| 7g | 7 g wagyu by tenco | £80.85 | $107.00 | £11.55/g |
| 7g | 7 g blue zushi by tenco | £80.85 | $107.00 | £11.55/g |
| 14g | 14 g blue zushi by tenco | £154 | $204.00 | £11.01/g |
| 14g | 14 g wagyu by tenco | £154 | $204.00 | £11.01/g |
| 14g | 14 g permanent marker by doja | £154 | $204.00 | £11.01/g |
| 28g | 28 g permanent marker by doja | £302 | $400.00 | £10.79/g |
| 28g | 28 g wagyu by tenco | £302 | $400.00 | £10.79/g |
| 28g | 28 g blue zushi by tenco | £302 | $400.00 | £10.79/g |
Price history
Tracked since 20 Sep 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£10.79/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (66% dearer).
Seller: radar breeder has 30+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 45,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Yo biggas Here we can some branded top shelf cali bud Some from Doja and some TenCo Pricey but thats the prices for branded stuff see how this goes, enjoy everyone. PERMANENT MARKER ❤️ by Doja is a hybrid cannabis cultivar known for its i…



