
Official Super Dope loose branded
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g | £52.89 | $70.00 | £15.11/g |
| 7g | 7 g | £90.67 | $120.00 | £12.95/g |
| 14g | 14 g | £166 | $220.00 | £11.87/g |
| 28g | 28 g | £287 | $380.00 | £10.25/g |
Price history
Tracked since 18 Sep 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£10.25/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (58% dearer).
Seller: Greenmangb has 10+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 100+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Official SuperDope loose bud comes to me in the 1LB bags with scratch verification QR 🔥 Current Strains: Magic Marker Pink Picasso SS2



