
BUBBLEGUM GELATO
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 gram | £30.22 | $40.00 | £8.63/g |
| 7g | 7 gram | £56.67 | $75.00 | £8.10/g |
| 14g | 14 gram | £106 | $140.00 | £7.56/g |
| 28g | 28 gram | £204 | $270.00 | £7.29/g |
Price history
Tracked since 12 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£7.29/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (12% dearer).
Seller: Green Cat has 35+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 27,000+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Bubblegum Gelato Commonly called BG Gelato, Bubblegum Gelato is a indica-leaning hybrid weed strain that crosses the enshrined classic of Gelato #45 with the mysterious Indiana Bubblegum.



