biggysearch ♥ LB status

Bubble Hash: RS6 GT

No longer listed on LittleBiggy. This hash from Thewizardofoz420 has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-09 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Hash
WeightVarietyGBPUSD£/g
2g2 g ̶$̶3̶5̶£23.50$29.75£11.75/g
5g5 g ̶$̶7̶5̶£50.36$63.75£10.07/g
10g10 g ̶$̶1̶4̶0̶£88.48$112.00£8.85/g
Listing description

BUBBLE HASH / ICEOLATOR HASH Overview: Bubble hash is a type of cannabis concentrate made by separating trichomes from the plant using ice water and agitation. Texture: Pliable Microns: 120µm Triple Filtered Flavor: Fruity with mild can…

Live hash on LittleBiggy now

See all