
Caviar Kings Gelato 🍨 90u
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g free special next day delivery | £56.67 | $75.00 | £16.19/g |
| 5g | 5 g free special next day delivery | £68.00 | $90.00 | £13.60/g |
| 7g | 7 g free special next day delivery | £83.12 | $110.00 | £11.87/g |
| 10g | 10 g free special next day delivery | £113 | $150.00 | £11.33/g |
| 14g | 14 g free special next day delivery | £144 | $190.00 | £10.25/g |
| 20g | 20 g free special next day delivery | £204 | $270.00 | £10.20/g |
| 28g | 28 g free special next day delivery | £272 | $360.00 | £9.71/g |
| 50g | 50 g free special next day delivery | £491 | $650.00 | £9.82/g |
| 100g | 100 g free special next day delivery | £907 | $1,200.00 | £9.07/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 2 price changes recorded across 9 sizes.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g free special next day delivery | £56.67 | £52.89 | £56.67 | 7 Aug 2026 | 1 (last 17 Aug 2026) |
| 5g | 5 g free special next day delivery | £68.00 | £64.23 | £68.00 | 7 Aug 2026 | 1 (last 17 Aug 2026) |
| 7g | 7 g free special next day delivery | £83.12 | £83.12 | £83.12 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 10g | 10 g free special next day delivery | £113 | £113 | £113 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 14g | 14 g free special next day delivery | £144 | £144 | £144 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 20g | 20 g free special next day delivery | £204 | £204 | £204 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 28g | 28 g free special next day delivery | £272 | £272 | £272 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 50g | 50 g free special next day delivery | £491 | £491 | £491 | 7 Aug 2026 | 0 |
| 100g | 100 g free special next day delivery | £907 | £907 | £907 | 7 Aug 2026 | 0 |
How this compares
£9.07/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (in line with the market).
Seller: dr green thumb has 20+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 14,500+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
We have landed some Caviar kings Gelato 🍨 90u hash for our pals on little biggy



