
LEMON CHERRY GELATO
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 gram | £24.56 | $32.50 | £7.02/g |
| 7g | 7 gram | £45.34 | $60.00 | £6.48/g |
| 14g | 14 gram | £83.12 | $110.00 | £5.94/g |
| 28g | 28 gram | £159 | $210.00 | £5.67/g |
Price history
Tracked since 14 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 2 price changes recorded across 4 sizes. The cheapest size (28g) is 5% below its first tracked price and at its lowest point so far.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 gram | £24.56 | £24.56 | £24.56 | 14 Aug 2026 | 0 |
| 7g | 7 gram | £45.34 | £45.34 | £45.34 | 14 Aug 2026 | 0 |
| 14g | 14 gram | £83.12 | £83.12 | £86.89 | 14 Aug 2026 | 1 (last 21 Aug 2026) |
| 28g | 28 gram | £159 | £159 | £166 | 14 Aug 2026 | 1 (last 21 Aug 2026) |
How this compares
£5.67/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (13% cheaper).
Seller: Green Cat has 35+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 27,000+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gMore Lemon Cherry Gelato listings →
Listing description
Lemon Cherry Gelato small to medium sized buds. Lemon Cherry Gelato is a extremely popular hybrid weed strain with several alleged origins. It could just be Gelato bagseed, aka a between Sunset Sherbet and Girl Scout Cookies.



