biggysearch ♥ LB status

Dantes Inferno

No longer listed on LittleBiggy. This flower from northcollective249 has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-04 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇩🇪 Shipped from Germany Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
5g5 grams£45.03$57.00£9.01/g
10g10 grams£84.53$107.00£8.45/g
15g15 grams£108$137.00£7.22/g
25g25 grams£178$225.00£7.11/g
50g50 grams£332$420.00£6.64/g
Listing description

Dantes Inferno is an indica-dominant hybrid. It smells of sweets or candy and when smoked combines the sweetness with an creamy undertone. Appearance: dense big nuggets with a deep purple and a white layer of trichomes. 𝐩𝐥𝐞𝐚𝐬𝐞 𝐬𝐮…

Live flower on LittleBiggy now

See all