biggysearch ♥ LB status

Violator Kush

No longer listed on LittleBiggy. This hash from CloudClub has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-27 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Hash
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g£32.39$41.00£9.25/g
7g7 g£52.14$66.00£7.45/g
14g14 g£92.43$117.00£6.60/g
28g28 g£168$213.00£6.01/g
Listing description

CANADIAN FLOWER Hybrid – 80% Indica / 20% Sativa | THC: 22% The flavor mirrors its hashy roots, delivering a musky, earthy taste layered with spicy pine and herbal undertones, finishing with a hint of earth and woody spice on the exhale. …

Live hash on LittleBiggy now

See all