
🇺🇸 Smoothie WIZARD TREES
🇬🇧 Shipped from United Kingdom
Flower
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 2g | 2 grams | £33.67 | $45.00 | £16.84/g |
| 3.5g | 3.5 grams | £56.11 | $75.00 | £16.03/g |
| 7g | 7 grams | £101 | $135.00 | £14.43/g |
| 14g | 14 grams | £191 | $255.00 | £13.63/g |
| 28g | 28 grams | £374 | $500.00 | £13.36/g |
Listing description
These do not come with packs, these are loose. The pics are 1lb packs that I get them in! Loose Branded Wizard Trees! 🇺🇸 Smoothie Smoothie is one of our day-ones, rebuilt into a new rendition of one of our favorite profiles. The strawb…





