
LEMON AMNESIA A+ DUTCH
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g lemon amnesia haze | £36.27 | $48.00 | £10.36/g |
| 7g | 7 g lemon amnesia haze | £54.40 | $72.00 | £7.77/g |
| 14g | 14 g lemon amnesia haze | £97.47 | $129.00 | £6.96/g |
| 28g | 28 g lemon amnesia haze | £181 | $239.00 | £6.45/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 5 price changes recorded across 4 sizes. The cheapest size (28g) is 9% above its first tracked price and at its highest point so far.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g lemon amnesia haze | £36.27 | £29.47 | £36.27 | 7 Aug 2026 | 2 (last 25 Aug 2026) |
| 7g | 7 g lemon amnesia haze | £54.40 | £46.85 | £54.40 | 7 Aug 2026 | 1 (last 25 Aug 2026) |
| 14g | 14 g lemon amnesia haze | £97.47 | £88.41 | £97.47 | 7 Aug 2026 | 1 (last 25 Aug 2026) |
| 28g | 28 g lemon amnesia haze | £181 | £165 | £181 | 7 Aug 2026 | 1 (last 25 Aug 2026) |
How this compares
£6.45/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (in line with the market).
Seller: radar breeder has 30+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 45,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
AMNESIA LEMON - DUTCH GRADE A COFFESHOP QUALITY Please support our shop by using the following link when purchasing or add to bookmark that way you can see all items for sale one love RB https://littlebiggy.org/link/k1BqUX With an exotic,…



