biggysearch ♥ LB status

Bruntz Pheno 2

🏳️ Ships from Undeclared Flower about 2 days to arrive

Opens the live listing on LittleBiggy.

WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g 3.5 g henry £30.22 $40.00 £8.63/g
7g 7 g q £56.67 $75.00 £8.10/g
14g 14 g half z £106 $140.00 £7.56/g
28g 28 g zip £189 $250.00 £6.75/g

Price history

Tracked since 14 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.

How this compares

£6.75/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (4% dearer).

Seller: BaldEagleBakery has 5+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 1,000+ reviews, averaging about 2 days to arrive.

Cheaper or similar flower listings

All flower by £/g

More Runtz listings →

Listing description

We love a pheno hunt so this was one of the girls that didn’t turn into males. If you tried our Bruntz previously you’ll know what a lovely creamy clean smoke that was, this is exactly the same, smooth on the inhale even smoother on the exh…