
Strawberry Banana Bud Bars
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 14g | 14 g strawberry banana bar | £45.34 | $60.00 | £3.24/g |
| 14g | 14 g lemon cherry cookies bar | £45.34 | $60.00 | £3.24/g |
| 14g | 14 g gorilla zkittlez bar | £45.34 | $60.00 | £3.24/g |
| 42g | 42 g 14g bud bars (deal for 3) | £121 | $160.00 | £2.88/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 4 price changes recorded across 4 sizes. The cheapest size (42g) is 20% below its first tracked price and at its lowest point so far.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14g | 14 g strawberry banana bar | £45.34 | £45.34 | £56.67 | 7 Aug 2026 | 1 (last 21 Sep 2026) |
| 14g | 14 g lemon cherry cookies bar | £45.34 | £45.34 | £56.67 | 7 Aug 2026 | 1 (last 21 Sep 2026) |
| 14g | 14 g gorilla zkittlez bar | £45.34 | £45.34 | £56.67 | 7 Aug 2026 | 1 (last 21 Sep 2026) |
| 42g | 42 g 14g bud bars (deal for 3) | £121 | £121 | £151 | 7 Aug 2026 | 1 (last 21 Sep 2026) |
How this compares
£2.88/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (56% cheaper).
Seller: SKUDA has 5+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 650+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gMore Strawberry Banana listings →
Listing description
𝗖𝘂𝗿𝗿𝗲𝗻𝘁 𝗱𝗲𝗮𝗹 - 𝟮𝟬% 𝗼𝗳𝗳 𝗼𝗻 𝗮𝗹𝗹 𝗼𝗿𝗱𝗲𝗿𝘀. 𝗘𝗻𝗱𝘀 𝗢𝗰𝘁𝗼𝗯𝗲𝗿 𝟮𝗻𝗱. **All orders are sent for FREE, orders under $100 are sent standard first class without tracking. Orders over $100 are sent first class spec…



