
Wizard Trees official 3.5 Jars and Packs
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g bluebanger (mylar) | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 g tidebanger (comic book) | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 g black magic (jar) | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
Price history
Tracked since 12 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£25.91/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (299% dearer).
Seller: Greenmangb has 10+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 100+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Authentic Wizard Trees jars and packs the jars are sealed the packs are not but they are all authentic packaged in 🇺🇸 not loose branded Packs scannable not the jars Tidebanger (Comic Book Mylar) Black Magic (Jar) Tide (Mylar) TeaParty (M…
![[Exclusive] Top Shelf Cali](https://i3.littlebiggy.org/images/i/w/800/_RRNxEpMQAhMykLTV.jpg)


