
Super Dope Sealed packs sealed branded
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g emerald z | £83.12 | $110.00 | £23.75/g |
| 3.5g | 3.5 g lemon popperz | £83.12 | $110.00 | £23.75/g |
| 3.5g | 3.5 g mega z dark | £83.12 | $110.00 | £23.75/g |
| 3.5g | 3.5 g mega z red | £83.12 | $110.00 | £23.75/g |
| 3.5g | 3.5 g king toad (toad venom) | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 g mega z blue | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
Price history
Tracked since 12 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 4 price changes recorded across 6 sizes. The cheapest size (3.5g) is 8% below its first tracked price and at its lowest point so far.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g emerald z | £83.12 | £83.12 | £90.67 | 12 Aug 2026 | 1 (last 23 Sep 2026) |
| 3.5g | 3.5 g lemon popperz | £83.12 | £83.12 | £90.67 | 12 Aug 2026 | 1 (last 23 Sep 2026) |
| 3.5g | 3.5 g mega z dark | £83.12 | £83.12 | £90.67 | 12 Aug 2026 | 1 (last 23 Sep 2026) |
| 3.5g | 3.5 g mega z red | £83.12 | £83.12 | £90.67 | 12 Aug 2026 | 1 (last 23 Sep 2026) |
| 3.5g | 3.5 g king toad (toad venom) | £90.67 | £90.67 | £90.67 | 1 Sep 2026 | 0 |
| 3.5g | 3.5 g mega z blue | £90.67 | £90.67 | £90.67 | 23 Sep 2026 | 0 |
How this compares
£23.75/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (265% dearer).
Seller: Greenmangb has 10+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 100+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Authentic Sealed superdope packs with the stickers and authentication scan and verify on the back so you can confirm these are what I say they are King Toad (Toad Venom) Lemon Popperz Emerald Z Mega Z Red Mega Z Dark Plus they have been …


![[Exclusive] Top Shelf Cali](https://i3.littlebiggy.org/images/i/w/800/_RRNxEpMQAhMykLTV.jpg)
