
Jungle Boys Packs
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 grams jungle cake | £75.56 | $100.00 | £21.59/g |
| 3.5g | 3.5 grams blu og | £75.56 | $100.00 | £21.59/g |
| 3.5g | 3.5 grams blam | £75.56 | $100.00 | £21.59/g |
| 3.5g | 3.5 grams hidden pastry | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams fujiwhara | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams zberry | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams animal tsunami | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams pink sugar cookies | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams club 41 | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams lava kush | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams big league choo | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams chocolate chips | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams mitten cake batter | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams gelato #33 | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams headstash | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams hellraiser | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams cold snap | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams hippy crasher | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams cochino | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams pai gow | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams kush sorbet | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams biscotti cream | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams kill shot | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams zourz | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams sour apple (29.14%) | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams banana animal mints | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams project 4516 | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams purpsidosi | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams biscotti cream | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams jungle lava | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams ny zoo | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams space center (23.24%) | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams white gummiez | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams waffle cone | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams milk bone | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams rs1000 | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams spiked mai tai | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams larry strawberry (28%) | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams cherry gelato (28%) | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams florida jungle (28%) | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams c@*!# bonez | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams divorce cake | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams lcz (lemon cherry zkittlez) | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams papaya punch | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams bakers man | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams purple sunset | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 grams ice cream cake | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| 3.5g | 3.5 gram true mints | £90.67 | $120.00 | £25.91/g |
| each | 3.5 grans vanilla velvet | £90.67 | $120.00 | size unclear |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£21.59/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (232% dearer).
Seller: The Gentlemen Dealers has 90+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 25,500+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Jungle Boys Packs. Imported directly. Various stains. Bon appetit :)



