
TRUFFLE BUTTER
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 gram | £30.22 | $40.00 | £8.63/g |
| 7g | 7 gram | £52.89 | $70.00 | £7.56/g |
| 14g | 14 gram | £98.23 | $130.00 | £7.02/g |
| 28g | 28 gram | £189 | $250.00 | £6.75/g |
Price history
Tracked since 18 Sep 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£6.75/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (4% dearer).
Seller: Green Cat has 35+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 27,000+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Truffle Butter Truffle Butter is an indica-dominant hybrid weed strain made from a genetic cross between Gelato and Chocolate Kush.



