
ZERO GRAVITY TOPSHELF FLOWER
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g parcel box | £21.91 | $29.00 | £6.26/g |
| 7g | 7 g parcel boc | £43.82 | $58.00 | £6.26/g |
| 14g | 14 g parcel box | £75.56 | $100.00 | £5.40/g |
| 28g | 28 g parcel box | £144 | $190.00 | £5.13/g |
| 56g | 56 g parcel box | £280 | $370.00 | £4.99/g |
| 112g | 112 g parcel box | £552 | $730.00 | £4.92/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£4.92/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (24% cheaper).
Seller: ZAZA has 10+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 1,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Zero Gravity is a hybrid cannabis strain known for its powerful euphoric and uplifting effects—it’s said to make you feel “light as air,” hence the name. The genetics can vary depending on the breeder, but it’s most commonly a cross between…



