
π¬π§ Amnesia Haze
π¬π§ Shipped from United Kingdom
Flower
| Weight | Variety | GBP | USD | Β£/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 grams | Β£31.60 | $40.00 | Β£9.03/g |
| 7g | 7 grams | Β£55.30 | $70.00 | Β£7.90/g |
| 14g | 14 grams | Β£79.00 | $100.00 | Β£5.64/g |
| 28g | 28 grams | Β£142 | $180.00 | Β£5.08/g |
| 56g | 56 grams | Β£276 | $350.00 | Β£4.94/g |
Listing description
π¬π§ Amnesia Haze This sativa-dominant hybrid is a descendant of a Jamaican sativa, a Laotian sativa, and the indica-dominant Afghan Hawaiian. The ratio of sativa to indica is about 80:20, meaning this is a great strain for daytime use andβ¦





