biggysearch ♥ LB status

Rainbow Cookies

No longer listed on LittleBiggy. This flower from Thewizardofoz420 has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-21 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g£37.13$47.00£10.61/g
7g7 g£60.04$76.00£8.58/g
14g14 g£105$133.00£7.50/g
28g28 g£186$235.00£6.63/g
Listing description

🇺🇸 CALI MIDS / BUD FLOWER WEED (SUNSET SHERBET X ANIMAL COOKIES) Listed: 23/06 Type: Balanced Hybrid THC: 25% – 32% Aroma: Sherbetty, sweet fruits with hints of gas. Flavor: Gassy, sherbetty flavour. Effects: Soothing heavy high, bo…

Live flower on LittleBiggy now

See all