biggysearch ♥ LB status

Presidential OG

No longer listed on LittleBiggy. This flower from northcollective249 has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-03 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇩🇪 Shipped from Germany Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
5g5 grams£53.72$68.00£10.74/g
10g10 grams£84.53$107.00£8.45/g
15g15 grams£108$137.00£7.22/g
25g25 grams£178$225.00£7.11/g
50g50 grams£332$420.00£6.64/g
Listing description

Presidential OG is a strong indica-dominant hybrid. It smells like citrus and when smoked it has a piney, earthy taste. Appearance: compact nugs, with a deep purple color and a layer of white trichomes and dark orange pistils. 𝐩𝐥𝐞𝐚𝐬…

Live flower on LittleBiggy now

See all