biggysearch ♥ LB status

Stardawg

No longer listed on LittleBiggy. This flower from Dopey has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-04 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
7g7 g includes rm tracked 24hr£41.08$52.00£5.87/g
14g14 g£79.00$100.00£5.64/g
28g28 g£134$170.00£4.80/g
56g56 g£237$300.00£4.23/g
Listing description

Stardawg sativa-dominant hybrid renowned for its sparkling trichomes, pungent diesel aroma, and long-lasting energetic effects.

Live flower on LittleBiggy now

See all