biggysearch ♥ LB status

SKYWALKER OG

🇬🇧 Ships from United Kingdom Flower about 2 days to arrive

Opens the live listing on LittleBiggy.

WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g 3.5 gram £26.45 $35.00 £7.56/g
7g 7 gram £49.11 $65.00 £7.02/g
14g 14 gram £94.45 $125.00 £6.75/g
28g 28 gram £181 $240.00 £6.48/g

Price history

Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.

How this compares

£6.48/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (in line with the market).

Seller: Green Cat has 35+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 27,000+ reviews, averaging about 2 days to arrive.

Cheaper or similar flower listings

All flower by £/g

More Skywalker Og listings →

Listing description

FRESH BATCH! Skywalker OG grown in UK. Skywalker OG Indica-dominant hybrid cross between Mazar and Blueberry OG.