biggysearch ♥ LB status

Super silver haze

🇬🇧 Ships from United Kingdom Flower about 2 days to arrive

Opens the live listing on LittleBiggy.

WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g 3.5 grams £26.45 $35.00 £7.56/g
7g 7 grams £49.11 $65.00 £7.02/g
14g 14 grams £94.45 $125.00 £6.75/g
28g 28 grams £185 $245.00 £6.61/g

Price history

Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.

How this compares

£6.61/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (in line with the market).

Seller: Lazydaze has 5+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 450+ reviews, averaging about 2 days to arrive.

Cheaper or similar flower listings

All flower by £/g

More Super Silver Haze listings →

Listing description

For me this batch of silver haze is my favourite pick on my list so far. With all the flavours I have right now, this citrus scent that is so sharp and natural is just so pungent and mouth watering. The look of the budds are just as pleas…