biggysearch ♥ LB status

Super Candy *Free Shipping*

No longer listed on LittleBiggy. This flower from THEGREENTEAM has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-26 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
1g1 g£13.83$17.50£13.83/g
3.5g3.5 g£39.50$50.00£11.29/g
7g7 g£71.10$90.00£10.16/g
14g14 g£130$165.00£9.31/g
28g28 g£253$320.00£9.03/g
Listing description

A dessert-forward hybrid that sweetens the senses and balances the body with fruity finesse and euphoric calm Super Candy is a sophisticated hybrid born from the flavorful union of Candy Kush and Super Silver Haze. The Candy Kush lends its…

Live flower on LittleBiggy now

See all