biggysearch ♥ LB status

🇺🇸 Black Mochi

No longer listed on LittleBiggy. This flower from ShineyBudsUK has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-14 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
2g2 grams£27.65$35.00£13.82/g
3.5g3.5 grams£43.45$55.00£12.41/g
7g7 grams£79.00$100.00£11.29/g
14g14 grams£150$190.00£10.72/g
28g28 grams£292$370.00£10.44/g
Listing description

🇺🇸 Black Mochi Black Mochi is a rare, indica-leaning hybrid cannabis phenotype or regional cut derived from the famous Mochi line (Sunset Sherbet x Thin Mint GSC), often showcasing dark purple, frost-covered calyxes. It delivers a sweet,…

Live flower on LittleBiggy now

See all