
ROYAL / duck 🦆 foot 🦶 120u
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g free special next day delivery | £64.23 | $85.00 | £18.35/g |
| 5g | 5 g free special next day delivery | £75.56 | $100.00 | £15.11/g |
| 7g | 7 g free special next day delivery | £90.67 | $120.00 | £12.95/g |
| 10g | 10 g free special next day delivery | £121 | $160.00 | £12.09/g |
| 14g | 14 g free special next day delivery | £151 | $200.00 | £10.79/g |
| 20g | 20 g free special next day delivery | £219 | $290.00 | £10.96/g |
| 28g | 28 g free special next day delivery | £287 | $380.00 | £10.25/g |
| 50g | 50 g free special next day delivery | £491 | $650.00 | £9.82/g |
| 100g | 100 g free special next day delivery | £944 | $1,250.00 | £9.45/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 16 price changes recorded across 9 sizes.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g free special next day delivery | £64.23 | £56.67 | £64.23 | 7 Aug 2026 | 2 (last 10 Sep 2026) |
| 5g | 5 g free special next day delivery | £75.56 | £68.00 | £75.56 | 7 Aug 2026 | 3 (last 10 Sep 2026) |
| 7g | 7 g free special next day delivery | £90.67 | £83.12 | £90.67 | 7 Aug 2026 | 2 (last 10 Sep 2026) |
| 10g | 10 g free special next day delivery | £121 | £113 | £121 | 7 Aug 2026 | 2 (last 10 Sep 2026) |
| 14g | 14 g free special next day delivery | £151 | £144 | £151 | 7 Aug 2026 | 2 (last 10 Sep 2026) |
| 20g | 20 g free special next day delivery | £219 | £212 | £219 | 7 Aug 2026 | 2 (last 10 Sep 2026) |
| 28g | 28 g free special next day delivery | £287 | £272 | £287 | 7 Aug 2026 | 2 (last 10 Sep 2026) |
| 50g | 50 g free special next day delivery | £491 | £491 | £567 | 7 Aug 2026 | 1 (last 9 Sep 2026) |
| 100g | 100 g free special next day delivery | £945 | £945 | £945 | 9 Sep 2026 | 0 |
How this compares
£9.45/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (4% dearer).
Seller: dr green thumb has 20+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 14,500+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
We have landed some royal duck foot 120u for our pals on little biggy



