
Rainbow Driver
🇬🇧 Shipped from United Kingdom
Flower
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g | £36.34 | $46.00 | £10.38/g |
| 7g | 7 g | £56.09 | $71.00 | £8.01/g |
| 14g | 14 g | £96.38 | $122.00 | £6.88/g |
| 28g | 28 g | £176 | $223.00 | £6.29/g |
Listing description
CALI AAA LOOSE FLOWER Hybrid – 60% Sativa / 40% Indica | THC: 24% The flavor is sweet and multi-layered, leading with rainbow candy and ripe tropical fruit up front before creamy, dessert-like undertones and a hint of citrus-lime zest rou…





