biggysearch ♥ LB status

[Exclusive] Top Shelf UK

🇬🇧 Ships from United Kingdom Concentrate about 2 days to arrive

Opens the live listing on LittleBiggy.

WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g 3.5 g strawberry cough £45.34 $60.00 £12.95/g
3.5g 3.5 g london sour £49.11 $65.00 £14.03/g
3.5g 3.5 g zangria £49.11 $65.00 £14.03/g
3.5g 3.5 g treatz £49.11 $65.00 £14.03/g
3.5g 3.5 g crumbled limez £49.11 $65.00 £14.03/g
3.5g 3.5 g lemon cane v2 £56.67 $75.00 £16.19/g
3.5g 3.5 g reaper's race fuel £56.67 $75.00 £16.19/g
7g 7 g strawberry cough £79.34 $105.00 £11.33/g
7g 7 g london sour £86.89 $115.00 £12.41/g
7g 7 g treatz £86.89 $115.00 £12.41/g
7g 7 g crumbled limez £86.89 $115.00 £12.41/g
7g 7 g zangria £90.67 $120.00 £12.95/g
7g 7 g lemon cane v2 £102 $135.00 £14.57/g
7g 7 g reaper's race fuel £102 $135.00 £14.57/g
14g 14 g strawberry cough £144 $190.00 £10.25/g
14g 14 g crumbled limez £151 $200.00 £10.79/g
14g 14 g zangria £155 $205.00 £11.06/g
14g 14 g sourco mix £159 $210.00 £11.33/g
14g 14 g treatz £159 $210.00 £11.33/g
14g 14 g mix any uk (14g) £181 $240.00 £12.95/g
14g 14 g lemon cane v2 £181 $240.00 £12.95/g
14g 14 g reaper's race fuel £181 $240.00 £12.95/g
28g 28 g london sour £287 $380.00 £10.25/g
28g 28 g crumbled limez £287 $380.00 £10.25/g
28g 28 g sourco mix £295 $390.00 £10.52/g
28g 28 g zangria £295 $390.00 £10.52/g

Price history

Tracked since 7 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 1 price change recorded across 26 sizes.

WeightVarietyNowLowest seenHighest seenFirst trackedChanges
3.5g3.5 g strawberry cough£45.34£45.34£45.3430 Aug 20260
3.5g3.5 g london sour£49.11£49.11£49.1120 Aug 20260
3.5g3.5 g zangria£49.11£49.11£49.1128 Aug 20260
3.5g3.5 g treatz£49.11£49.11£49.1130 Aug 20260
3.5g3.5 g crumbled limez£49.11£49.11£49.1115 Sep 20260
3.5g3.5 g lemon cane v2£56.67£56.67£56.6719 Sep 20260
3.5g3.5 g reaper's race fuel£56.67£56.67£56.6719 Sep 20260
7g7 g strawberry cough£79.34£79.34£79.3430 Aug 20260
7g7 g london sour£86.89£86.89£86.8920 Aug 20260
7g7 g treatz£86.89£86.89£86.8930 Aug 20260
7g7 g crumbled limez£86.89£86.89£86.8915 Sep 20260
7g7 g zangria£90.67£90.67£90.6728 Aug 20260
7g7 g lemon cane v2£102£102£10219 Sep 20260
7g7 g reaper's race fuel£102£102£10219 Sep 20260
14g14 g strawberry cough£144£144£14430 Aug 20260
14g14 g crumbled limez£151£151£15115 Sep 20260
14g14 g zangria£155£155£15528 Aug 20260
14g14 g sourco mix£159£159£15920 Aug 20260
14g14 g treatz£159£159£15930 Aug 20260
14g14 g mix any uk (14g)£181£181£1897 Aug 20261 (last 29 Aug 2026)
14g14 g lemon cane v2£181£181£18119 Sep 20260
14g14 g reaper's race fuel£181£181£18119 Sep 20260
28g28 g london sour£287£287£28720 Aug 20260
28g28 g crumbled limez£287£287£28715 Sep 20260
28g28 g sourco mix£295£295£29520 Aug 20260
28g28 g zangria£295£295£29528 Aug 20260

How this compares

£10.25/g vs a median of about £19.40/g across 50+ live concentrate listings on LittleBiggy (47% cheaper).

Seller: TheHashCollective23 has 10+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 7,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.

Cheaper or similar concentrate listings

All concentrate by £/g
Listing description

Special Deal - Mix any top UK 14g for $250 (3.5g only Nature Gardens) More special drops for this week The Country Club back with a fire strain. Lemon Cane v2 Emiment Reaper back on the menu too. Reaper's Race Fuel (Reaper's OG x Plat…