
🇺🇸 Cherry Popperz
🇬🇧 Shipped from United Kingdom
Flower
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 2g | 2 grams | £27.65 | $35.00 | £13.82/g |
| 3.5g | 3.5 grams | £43.45 | $55.00 | £12.41/g |
| 7g | 7 grams | £79.00 | $100.00 | £11.29/g |
| 14g | 14 grams | £150 | $190.00 | £10.72/g |
| 28g | 28 grams | £292 | $370.00 | £10.44/g |
Listing description
🇺🇸 Cherry Popperz Cherry Popperz is a slightly sativa dominant hybrid strain (60% sativa/40% indica) created through crossing the delicious Super Dope X Fear of Boof X Hi Tech strains. A deliciously flavorful bud with a myriad of full-bo…





