
TGT Divine Pick n Mix Shake *Free Shipping*
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Shake & Trim
about 3 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 7g | 7 g | £26.45 | $35.00 | £3.78/g |
| 14g | 14 g | £49.11 | $65.00 | £3.51/g |
| 28g | 28 g | £94.45 | $125.00 | £3.37/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£3.37/g vs a median of about £1.50/g across 20+ live shake & trim listings on LittleBiggy (125% dearer).
Seller: THEGREENTEAM has 50+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 45,500+ reviews, averaging about 3 days to arrive.
Cheaper or similar shake & trim listings
All shake & trim by £/gListing description
A rotating selection of premium micro-buds and sugar leaf from our full live menu. Pure flower, no filler. This shake is a premium-grade blend created for those who appreciate high-quality cannabis at exceptional value. This is not trim, a…



