
Mix shake
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Shake & Trim
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 7g | 7 grams | £30.22 | $40.00 | £4.32/g |
| 14g | 14 grams | £49.11 | $65.00 | £3.51/g |
| 28g | 28 grams | £94.45 | $125.00 | £3.37/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£3.37/g vs a median of about £1.50/g across 20+ live shake & trim listings on LittleBiggy (125% dearer).
Seller: Lazydaze has 5+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 450+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar shake & trim listings
All shake & trim by £/gListing description
Updated 16.9.25 These are the budds from the lower part of the branch which means they are light , fluffy and didn’t get much sun therefore not as potent. Consists of mainly popcorn nugs and hardly any dust. Some of the budds maybe lack…



