
🇺🇸 Dice Genetics Frozen Sift Cookies
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 1g | 1 gram | £34.00 | $45.00 | £34.00/g |
| 3g | 3 grams | £60.45 | $80.00 | £20.15/g |
| 5g | 5 grams | £98.23 | $130.00 | £19.65/g |
| 7g | 7 grams | £136 | $180.00 | £19.43/g |
| 10g | 10 grams | £189 | $250.00 | £18.89/g |
| 14g | 14 grams | £264 | $350.00 | £18.89/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 3 price changes recorded across 6 sizes.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1g | 1 gram | £34.00 | £30.22 | £34.00 | 7 Aug 2026 | 1 (last 8 Aug 2026) |
| 3g | 3 grams | £60.45 | £56.67 | £60.45 | 7 Aug 2026 | 1 (last 8 Aug 2026) |
| 5g | 5 grams | £98.23 | £90.67 | £98.23 | 7 Aug 2026 | 1 (last 8 Aug 2026) |
| 7g | 7 grams | £136 | £136 | £136 | 30 Aug 2026 | 0 |
| 10g | 10 grams | £189 | £189 | £189 | 8 Aug 2026 | 0 |
| 14g | 14 grams | £264 | £264 | £264 | 30 Aug 2026 | 0 |
How this compares
£18.89/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (108% dearer).
Seller: ShineyBudsUK has 25+ live listings on LittleBiggy, rated 9.5/10 from 100+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
Fresh frozen Sift hash produced by dice genetics in California These bars are all 130-73u STRAINS AVAILABLE; 27.09.26 Jealousy 38 grams left When you make your order, please message what flavour strain you'd like 👍 fire hash top top …



