
JUGG Premium Static
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3g | 3 g guava x zkittles | £83.12 | $110.00 | £27.71/g |
| 3g | 3 g zoap | £83.12 | $110.00 | £27.71/g |
| 3g | 3 g captain crunch x candy gas | £83.12 | $110.00 | £27.71/g |
| 3g | 3 g cereal milk x gusherz | £83.12 | $110.00 | £27.71/g |
| 3g | 3 g gary payton x og | £83.12 | $110.00 | £27.71/g |
| 3g | 3 g headbanger x og | £83.12 | $110.00 | £27.71/g |
| 3g | 3 g candy gas x gary payton | £83.12 | $110.00 | £27.71/g |
| 6g | 6 g guava x zkittles | £144 | $190.00 | £23.93/g |
| 6g | 6 g zoap | £144 | $190.00 | £23.93/g |
| 6g | 6 g captain crunch x candy gas | £144 | $190.00 | £23.93/g |
| 6g | 6 g cereal milk x gusherz | £144 | $190.00 | £23.93/g |
| 6g | 6 g gary payton x og | £144 | $190.00 | £23.93/g |
| 6g | 6 g headbanger x og | £144 | $190.00 | £23.93/g |
| 6g | 6 g candy gas x gary payton | £144 | $190.00 | £23.93/g |
| 12g | 12 g guava x zkittles | £227 | $300.00 | £18.89/g |
| 12g | 12 g zoap | £227 | $300.00 | £18.89/g |
| 12g | 12 g cereal milk gusherz | £227 | $300.00 | £18.89/g |
| 12g | 12 g gary payton x og | £227 | $300.00 | £18.89/g |
| 12g | 12 g headbanger x og | £227 | $300.00 | £18.89/g |
| 12g | 12 g candy gas x gary payton | £227 | $300.00 | £18.89/g |
| 12g | 12 g captain crunch x candy gas | £227 | $300.00 | £18.89/g |
| 12g | 12 g 2 x 5g any strain mix | £227 | $300.00 | £18.89/g |
| 25g | 25 g any slab or 2 x 12.5g | £529 | $700.00 | £21.16/g |
| 50g | 50 g 50g any slab or 5x 10g | £982 | $1,300.00 | £19.65/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 75 price changes recorded across 24 sizes. The cheapest size (12g) is 6% below its first tracked price and at its lowest point so far.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3g | 3 g guava x zkittles | £83.12 | £83.12 | £90.67 | 7 Aug 2026 | 3 (last 24 Aug 2026) |
| 3g | 3 g zoap | £83.12 | £83.12 | £90.67 | 7 Aug 2026 | 3 (last 24 Aug 2026) |
| 3g | 3 g captain crunch x candy gas | £83.12 | £83.12 | £90.67 | 7 Aug 2026 | 3 (last 24 Aug 2026) |
| 3g | 3 g cereal milk x gusherz | £83.12 | £83.12 | £90.67 | 7 Aug 2026 | 3 (last 24 Aug 2026) |
| 3g | 3 g gary payton x og | £83.12 | £83.12 | £90.67 | 7 Aug 2026 | 3 (last 24 Aug 2026) |
| 3g | 3 g headbanger x og | £83.12 | £83.12 | £90.67 | 7 Aug 2026 | 3 (last 24 Aug 2026) |
| 3g | 3 g candy gas x gary payton | £83.12 | £83.12 | £90.67 | 7 Aug 2026 | 3 (last 24 Aug 2026) |
| 6g | 6 g guava x zkittles | £144 | £144 | £151 | 7 Aug 2026 | 3 (last 24 Aug 2026) |
| 6g | 6 g zoap | £144 | £144 | £151 | 7 Aug 2026 | 3 (last 24 Aug 2026) |
| 6g | 6 g captain crunch x candy gas | £144 | £144 | £151 | 7 Aug 2026 | 3 (last 24 Aug 2026) |
| 6g | 6 g cereal milk x gusherz | £144 | £144 | £151 | 7 Aug 2026 | 3 (last 24 Aug 2026) |
| 6g | 6 g gary payton x og | £144 | £144 | £151 | 7 Aug 2026 | 3 (last 24 Aug 2026) |
| 6g | 6 g headbanger x og | £144 | £144 | £151 | 7 Aug 2026 | 3 (last 24 Aug 2026) |
| 6g | 6 g candy gas x gary payton | £144 | £144 | £151 | 7 Aug 2026 | 3 (last 24 Aug 2026) |
| 12g | 12 g guava x zkittles | £227 | £227 | £249 | 7 Aug 2026 | 4 (last 24 Aug 2026) |
| 12g | 12 g zoap | £227 | £227 | £249 | 7 Aug 2026 | 4 (last 24 Aug 2026) |
| 12g | 12 g cereal milk gusherz | £227 | £227 | £249 | 7 Aug 2026 | 4 (last 24 Aug 2026) |
| 12g | 12 g gary payton x og | £227 | £227 | £249 | 7 Aug 2026 | 4 (last 24 Aug 2026) |
| 12g | 12 g headbanger x og | £227 | £227 | £249 | 7 Aug 2026 | 4 (last 24 Aug 2026) |
| 12g | 12 g candy gas x gary payton | £227 | £227 | £249 | 7 Aug 2026 | 4 (last 24 Aug 2026) |
| 12g | 12 g captain crunch x candy gas | £227 | £227 | £249 | 7 Aug 2026 | 4 (last 24 Aug 2026) |
| 12g | 12 g 2 x 5g any strain mix | £227 | £227 | £242 | 23 Aug 2026 | 1 (last 24 Aug 2026) |
| 25g | 25 g any slab or 2 x 12.5g | £529 | £529 | £604 | 7 Aug 2026 | 2 (last 24 Aug 2026) |
| 50g | 50 g 50g any slab or 5x 10g | £982 | £982 | £1,058 | 7 Aug 2026 | 2 (last 24 Aug 2026) |
How this compares
£18.89/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (108% dearer).
Seller: dr green thumb has 20+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 14,500+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
We have landed some JUGG premium Static hash for our pals on little biggy If anyone remembers our static we last had this is a complete level above it All cured to absolute perfection All items come with our free special next day deli…



