biggysearch ♥ LB status

BISCOTTI

🇬🇧 Ships from United Kingdom Flower about 2 days to arrive

Opens the live listing on LittleBiggy.

WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g 3.5 gram £24.56 $32.50 £7.02/g
7g 7 gram £45.34 $60.00 £6.48/g
14g 14 gram £83.12 $110.00 £5.94/g
28g 28 gram £159 $210.00 £5.67/g

Price history

Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.

How this compares

£5.67/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (13% cheaper).

Seller: Green Cat has 35+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 27,000+ reviews, averaging about 2 days to arrive.

Cheaper or similar flower listings

All flower by £/g

More Biscotti listings →

Listing description

Biscotti (UK) Biscotti is a potent indica-dominant hybrid marijuana strain reportedly made by crossing Gelato 25 with Sour Florida OG. Others report that Biscotti is Motorbreath x G41.