
Frozen hash (190/73)
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 2 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 1g | 1 g cookies | £16.62 | $22.00 | £16.62/g |
| 1g | 1 g papaya | £16.62 | $22.00 | £16.62/g |
| 1g | 1 g tutti frutti | £16.62 | $22.00 | £16.62/g |
| 1g | 1 g tutti frutti x garlic runtz | £16.62 | $22.00 | £16.62/g |
| 1g | 1 g sunset sherbert | £16.62 | $22.00 | £16.62/g |
| 1g | 1 g wedding cake | £18.89 | $25.00 | £18.89/g |
| 2g | 2 g papaya | £30.22 | $40.00 | £15.11/g |
| 2g | 2 g cookies | £30.22 | $40.00 | £15.11/g |
| 2g | 2 g tutti frutti | £30.22 | $40.00 | £15.11/g |
| 2g | 2 g tutti frutti x garlic runtz | £30.22 | $40.00 | £15.11/g |
| 2g | 2 g sunset sherbert | £30.22 | $40.00 | £15.11/g |
| 2g | 2 g wedding cake | £36.27 | $48.00 | £18.14/g |
| 3g | 3 g papaya | £41.56 | $55.00 | £13.85/g |
| 3g | 3 g cookies | £41.56 | $55.00 | £13.85/g |
| 3g | 3 g tutti frutti | £41.56 | $55.00 | £13.85/g |
| 3g | 3 g tutti frutti x garlic runtz | £41.56 | $55.00 | £13.85/g |
| 3g | 3 g sunset sherbert | £41.56 | $55.00 | £13.85/g |
| 3g | 3 g wedding cake | £45.34 | $60.00 | £15.11/g |
| 5g | 5 g papaya | £64.23 | $85.00 | £12.85/g |
| 5g | 5 g cookies | £64.23 | $85.00 | £12.85/g |
| 5g | 5 g tutti frutti | £64.23 | $85.00 | £12.85/g |
| 5g | 5 g tutti frutti x garlic runtz | £64.23 | $85.00 | £12.85/g |
| 5g | 5 g sunset sherbert | £64.23 | $85.00 | £12.85/g |
| 5g | 5 g wedding cake | £68.00 | $90.00 | £13.60/g |
| 10g | 10 g papaya | £121 | $160.00 | £12.09/g |
| 10g | 10 g cookies | £121 | $160.00 | £12.09/g |
| 10g | 10 g tutti frutti | £121 | $160.00 | £12.09/g |
| 10g | 10 g tutti frutti x garlic runtz | £121 | $160.00 | £12.09/g |
| 10g | 10 g sunset sherbert | £121 | $160.00 | £12.09/g |
| 10g | 10 g wedding cake | £128 | $170.00 | £12.84/g |
| 20g | 20 g papaya | £227 | $300.00 | £11.33/g |
| 20g | 20 g cookies | £227 | $300.00 | £11.33/g |
| 20g | 20 g tutti frutti | £227 | $300.00 | £11.33/g |
| 20g | 20 g tutti frutti x garlic runtz | £227 | $300.00 | £11.33/g |
| 20g | 20 g sunset sherbert | £227 | $300.00 | £11.33/g |
| 20g | 20 g mix | £234 | $310.00 | £11.71/g |
| 20g | 20 g wedding cake | £242 | $320.00 | £12.09/g |
Price history
Tracked since 18 Sep 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£11.33/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (25% dearer).
Seller: TheHashCollective23 has 10+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 7,500+ reviews, averaging about 2 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
More lovely 190-73u frozen Papaya Tutti Frutti Tutti Frutti x Garlic runtz Cookies Sunset Sherbert Wedding Cake DM for large weights



