biggysearch ♥ LB status

Sweet Chews

No longer listed on LittleBiggy. This flower from CloudClub has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-08-27 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇬🇧 Shipped from United Kingdom Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
3.5g3.5 g£32.39$41.00£9.25/g
7g7 g£52.14$66.00£7.45/g
14g14 g£92.43$117.00£6.60/g
28g28 g£168$213.00£6.01/g
Listing description

CANDIAN FLOWER Hybrid – 50% Sativa / 50% Indica | THC: 20% The flavor is intensely sweet and fruity, featuring notes of apricot, apple, and mixed berries that resemble sugary candy on the inhale. The aroma is just as vibrant, combining fr…

Live flower on LittleBiggy now

See all