biggysearch ♥ LB status

Zookies

🇬🇧 Ships from United Kingdom Flower about 3 days to arrive

Opens the live listing on LittleBiggy.

WeightVarietyGBPUSD£/g
1g 1 g ❌$̶16.50✅ £10.96 $14.50 £10.96/g
3.5g 3.5 g ❌$̶47✅ £32.11 $42.50 £9.17/g
7g 7 g ❌$̶82✅ £55.54 $73.50 £7.93/g
14g 14 g ❌$̶151✅ £103 $136.00 £7.34/g
28g 28 g ❌$̶289.50✅ £197 $260.50 £7.03/g

Price history

Tracked since 13 Sep 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.

How this compares

£7.03/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (8% dearer).

Seller: THEGREENTEAM has 50+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 45,500+ reviews, averaging about 3 days to arrive.

Cheaper or similar flower listings

All flower by £/g
Listing description

Zookies is a balanced hybrid cultivar, approximately 50% indica and 50% sativa, bred by Alien Labs in California from the pairing of Animal Cookies × Original Glue (GG#4). This cross unites the sweet, doughy dessert character of the Cookies…