
Oreoz
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 grams oreoz 3.5g | £28.71 | $38.00 | £8.20/g |
| 1oz | 1 oz oreoz oz's | £151 | $200.00 | £5.33/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026 (checked hourly, logged on change): 1 price change recorded across 2 sizes.
| Weight | Variety | Now | Lowest seen | Highest seen | First tracked | Changes |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 grams oreoz 3.5g | £28.71 | £28.71 | £30.22 | 7 Aug 2026 | 1 (last 22 Aug 2026) |
| 1oz | 1 oz oreoz oz's | £151 | £151 | £151 | 22 Aug 2026 | 0 |
How this compares
£5.33/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (18% cheaper).
Seller: The Gentlemen Dealers has 90+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 25,500+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
Batch listed 22/08/26 Indica dominant hybrid - 70% Indica / 30% Sativa. THC Level: 27-33% Effects: Deep relaxation, increased appetite, long-lasting high, extended relaxation and euphoria. Genetics: Cross between Cookies and Cream x Sec…



