
Gelato Cookies
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 1 day to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 3.5g | 3.5 g | £26.45 | $35.00 | £7.56/g |
| 7g | 7 g | £51.38 | $68.00 | £7.34/g |
| 14g | 14 g | £94.45 | $125.00 | £6.75/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£6.75/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (4% dearer).
Seller: Cannabis Cannibals has 15+ live listings on LittleBiggy, rated 9.8/10 from 2,000+ reviews, averaging about 1 day to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gMore Gelato Cookies listings →
Listing description
NOTICE! CURRENT BATCH IS NOT VERY PURPLE IN COLOUR LIKE IN THE PHOTOS! Breeder: Silver Leaf Parents: Thin Mint Girl Scout Cookies X Sunset Sherbet THC: 22% - 24% CBD: 1% If you're a fan of delicious flavors and hard-hitting indica effec…



