
G13 Haze
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Flower
about 3 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 1g | 1 g ❌$̶15✅ | £10.20 | $13.50 | £10.20/g |
| 3.5g | 3.5 g ❌$̶34.50✅ | £23.42 | $31.00 | £6.69/g |
| 7g | 7 g ❌$̶60✅ | £40.80 | $54.00 | £5.83/g |
| 14g | 14 g ❌$̶113✅ | £77.07 | $102.00 | £5.50/g |
| 28g | 28 g ❌$̶220✅ | £150 | $198.00 | £5.34/g |
Price history
Tracked since 13 Sep 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£5.34/g vs a median of about £6.50/g across 350+ live flower listings on LittleBiggy (18% cheaper).
Seller: THEGREENTEAM has 50+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 45,500+ reviews, averaging about 3 days to arrive.
Cheaper or similar flower listings
All flower by £/gListing description
G13 Haze is a sativa-dominant hybrid cultivar (approximately 80% sativa / 20% indica) built from the pairing of G13 × Skunk #1, crossed with a Hawaiian Sativa, and popularised by Barney's Farm. Leaning firmly toward the sativa side, this co…



