biggysearch ♥ LB status

Gas Cake

No longer listed on LittleBiggy. This flower from northcollective249 has sold out or been removed. It was last seen on our 2026-09-26 sync. The last-known prices are shown below for reference. See live alternatives further down.
🇩🇪 Shipped from Germany Flower
WeightVarietyGBPUSD£/g
5g5 grams£43.06$57.00£8.61/g
10g10 grams£80.83$107.00£8.08/g
15g15 grams£103$137.00£6.90/g
25g25 grams£170$225.00£6.80/g
50g50 grams£317$420.00£6.35/g
Listing description

Gas Cake is an indica dominant hybrid. It smells gassey, a bit like sweet Diesel with a fruity exhale. Appearance: medium sized buds, with a medium denseness and a light green hue with a white cover of trichomes

Live flower on LittleBiggy now

See all