
Cali Gold — Full Melt Static 90–120u - Flavours
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 3 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 1g | 1 g candy chrome | £22.67 | $30.00 | £22.67/g |
| 1g | 1 g guava runtz | £22.67 | $30.00 | £22.67/g |
| 1g | 1 g slurricane | £22.67 | $30.00 | £22.67/g |
| 1g | 1 g double runtz | £22.67 | $30.00 | £22.67/g |
| 3.5g | 3.5 g candy chrome | £64.23 | $85.00 | £18.35/g |
| 3.5g | 3.5 g double runtz | £64.23 | $85.00 | £18.35/g |
| 3.5g | 3.5 g guava runtz | £64.23 | $85.00 | £18.35/g |
| 3.5g | 3.5 g slurricane | £64.23 | $85.00 | £18.35/g |
| 7g | 7 g candy chrome | £117 | $155.00 | £16.73/g |
| 7g | 7 g guava runtz | £117 | $155.00 | £16.73/g |
| 7g | 7 g double runtz | £117 | $155.00 | £16.73/g |
| 7g | 7 g slurricane | £117 | $155.00 | £16.73/g |
| 14g | 14 g candy chrome | £230 | $305.00 | £16.46/g |
| 14g | 14 g guava runtz | £230 | $305.00 | £16.46/g |
| 14g | 14 g double runtz | £230 | $305.00 | £16.46/g |
| 14g | 14 g slurricane | £230 | $305.00 | £16.46/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£16.46/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (81% dearer).
Seller: THEGREENTEAM has 50+ live listings on LittleBiggy, rated 9.6/10 from 45,500+ reviews, averaging about 3 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
Cali Gold Full Melt Static 90–120u – Double Runtz · Guava Runtz · Candy Chrome · Slurricane This edition of Cali Gold Full Melt Static is crafted using advanced static dry sift technology, where carefully controlled static charge isolates …



