
Static Sift Matrix Farms
🇬🇧 Ships from United Kingdom
Hash
about 3 days to arrive
Opens the live listing on LittleBiggy.
| Weight | Variety | GBP | USD | £/g |
|---|---|---|---|---|
| 5g | 5 g og kush 91 | £102 | $135.00 | £20.40/g |
| 5g | 5 g ice cream cake | £102 | $135.00 | £20.40/g |
| 5g | 5 g gush mintz | £102 | $135.00 | £20.40/g |
| 5g | 5 g gelato | £102 | $135.00 | £20.40/g |
| 5g | 5 g wedding cake | £102 | $135.00 | £20.40/g |
| 5g | 5 g kosher kush | £102 | $135.00 | £20.40/g |
| 10g | 10 g og kush 91 | £189 | $250.00 | £18.89/g |
| 10g | 10 g ice cream cake | £189 | $250.00 | £18.89/g |
| 10g | 10 g gush mintz | £189 | $250.00 | £18.89/g |
| 10g | 10 g gelato | £189 | $250.00 | £18.89/g |
| 10g | 10 g wedding cake | £189 | $250.00 | £18.89/g |
| 10g | 10 g kosher kush | £189 | $250.00 | £18.89/g |
| 20g | 20 g kosher kush | £340 | $450.00 | £17.00/g |
| 20g | 20 g mix bag | £370 | $490.00 | £18.51/g |
| 50g | 50 g mix | £756 | $1,000.00 | £15.11/g |
Price history
Tracked since 7 Aug 2026; no price change recorded yet. We check LittleBiggy hourly and log a change the moment the seller edits the listing.
How this compares
£15.11/g vs a median of about £9.10/g across 100+ live hash listings on LittleBiggy (66% dearer).
Seller: TheGoodStuff has 25+ live listings on LittleBiggy, rated 9.7/10 from 2,500+ reviews, averaging about 3 days to arrive.
Cheaper or similar hash listings
All hash by £/gListing description
Static sift from californian farm called matrix



